TP-Link
TL-SG2216

TP-Link 16 poort Gigabit 19 inch Smart netwerkswitch met 2 SFP slots

16 Gigabit netwerkaansluitingen
2 Gigabit SFP slots
bandbreedte 32 Gb/s
Web-based interface beheerfuncties

Functionaliteit van de hardware
STANDAARDEN EN PROTOCOLLEN IEEE 802.3i, IEEE 802.3u, IEEE 802.3ab, IEEE802.3z, IEEE 802.3x, IEEE 802.1d, IEEE 802.1s, IEEE 802.1w, IEEE 802.1q, IEEE 802.1p
INTERFACE 16 10/100/1000 Mbps RJ45 aansluitingen
(Auto Negotiation/Auto MDI/MDIX)
2 combi 100/1000 Mbps SFP-sleuven
NETWERKMEDIA 10BASE-T: UTP categorie 3, 4, 5 kabel (max. 100 m)
100BASE-TX/1000Base-T: UTP categorie 5, 5e of hoger kabel
(max. 100 m)
100BASE-FX:MMF,SMF
1000BASE-X: MMF, SMF
AFMETINGEN(BxDxH) 17.3*7.1*1.7 in. (440*180*44 mm)
Fan Quantity Fanless
UITGANGSVERMOGEN 100~240 V wisselspanning, 50/60 Hz
PRESTATIES
Bandbreedte/Backplane 32 Gbps
MAC Address Table 8k
Packet Forwarding Tarief 23,8 Mpps
Jumbo Frame 10240 bytes
Functionaliteit van de software
KWALITEIT VAN DE DIENST (QoS) Ondersteunt 802.1p CoS/DSCP prioriteit
Ondersteunt 4 prioriteit wachtrijen
Wachtrij regeling: SP, WRR, SP+WRR
Port/Flow-based Rate Limiting
L2-FUNCTIONALITEIT IGMP Snooping V1/V2/V3
LAG (max. 6 aggregatie groepen,
met 4 poorten per groep)
Spanning Tree STP/RSTP/MSTP
BPDU Filtering/Guard
TC/Root Protect
Loop back detectie
802.3x Flow Control
VLAN Ondersteunt IEEE802.1Q met 512 VLAN groepen en 4K VID's
VEILIGHEID Port Security
Broadcast/Multicast/Unknown-unicast Storm Control
MANAGEMENT Web-based GUI en CLI beheer
SNMP v1/v2c/v3, compatibel met public MIB's en
TP-LINK private MIB's
RMON (1, 2, 3, 9 groepen)
CPU Monitoring
Port Mirroring
Firmware upgrade: Web
Systeem diagnose: VCT
SYSLOG en Public MIBS
Overige
CERTIFICATIE CE, FCC
PAKKETINHOUD TL-SG2216
Netspanningkabel
Installatie-instructies
CD met hulpprogramma's e.d.
Rack-montageset
Rubber voetjes
SYSTEEMVEREISTEN Microsoft® Windows® 98SE, NT, 2000, XP, Vista™ of Windows 7, MAC® OS, NetWare®, UNIX® of Linux.
OMGEVING Gebruikstemperatuur: 0℃~40℃
Bewaartemperatuur: -40℃~70℃
Luchtvochtigheid gebruik: 10%~90% niet-condenserend
Luchtvochtigheid bewaren: 5% ~90%, niet-condenserend